Hakkımızda

Diretech Robot Aparat Otomasyon Makine Ltd. Şti ve Ermaksan Makina Vida Kovan İmalat San. Tic , olarak  sektörde 10 yıllık deneyime sahip mühendisler tarafından kurulmuştur. Amacımız müşterilerimize Plastik Enjeksiyon Teknolojinde uygun fiyatlı ve en iyi mühendislik çözümlerini sunmaktır. Firmamız Plastik Enjeksiyon Makineleri, Plastik Şişirme Makineleri ve bu tesisler için gerekli tüm ekipmanların satışını ve servisini yapmaktadır.

Türkiye’de geniş stok tabanlı çalışmak ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarak müşterilerimizin maliyetlerini en uygun oranlara düşürmek bizim en temel ilkemizdir. Deneyimli Teknik Mühendis kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmetleri vermek hedefimizdir.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile yüzlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!
Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz!

Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir,